Katalogi

Ulotka - Obuwie białe dla przemysłu spożywczego

Higiena i bezpieczeństwo pracy obowiązują w każdym zakładzie pracy a w szczególności w branży spożywczej i medycznej. Istnieje szereg restrykcji, którym muszą podporządkować się pracownicy. Dotyczą one w dużej mierze stosowania środków ochrony indywidualnej: obuwia ochronnego i odzieży ochronnej. W branży spożywczej, przetwórczej, farmaceutycznej, służbie zdrowia wymagane jest białe obuwie. Jest to wymóg podyktowany nie tylko samą estetyką, ale praktycznością. Białe obuwie po prostu pozwala na bieżąco sprawdzać, a w zasadzie kontrolować czystość i sterylność.

Obuwie ochronne białe - Kolekcja PPO White®

Obuwie dla przemysłu spożywczego powinno być przede wszystkim wygodne, lekkie i komfortowe ponieważ pracownicy dłuższy czas swojej pracy spędzają stojąc na nogach. Z myślą o pracownikach branży spożywczej i służby zdrowia została opracowana specjalna kolekcja PPO White® w której mamy obuwie ochronne białe. Obuwie te wyróżnia ergonomiczność i funkcjonalność. Zastosowano w obuwiu cholewki wysokiej jakości, które zapewniają bardzo dobre właściwości higieniczne i są łatwe w utrzymaniu czystości. Lekka, elastyczna i stabilna podeszwa gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy. Obuwie ochronne białe z kolekcji PPO White® posiada paraboliczny obcas oraz dwustopniowy Shockabsorber, który zapewnia wysoką stabilność oraz pochłania energię w części piętowej chroniąc układ kostny użytkownika przed nadmiernymi obciążeniami. Białe obuwie PPO White® ma specjalnie wyprofilowany bieżnik, który chroni przed poślizgiem w klasie SRC. Zróżnicowanie konstrukcyjne cholewek pozwala na optymalne dopasowanie obuwia do miejsca pracy oraz specyfiki jego środowiska i wykonywanych czynności.

Białe obuwie z poliuretanu

Wszystkie modele obuwia dla przemysłu spożywczego to buty bezpieczne wykonane z poliuretanu. Obuwie robocze białe wykonane z poliuretanu to innowacyjne rozwiązanie mające wpływ na polepszenie warunków pracy. Ten rodzaj obuwia jest ok. 40% lżejszy od powszechnie stosowanych butów gumowych i butów całotworzywowych z PCV. Białe obuwie wykonane z poliuretanu ma również wiele zalet jeśli chodzi o praktyczne użytkowanie. Jest to obuwie, które łatwo utrzymać w czystości, buty z poliuretanu posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne, wykazują odporność na bakterie i drobnoustroje.

Obuwie białe dla przemysłu spożywczego - wersja polska 2017 

 

Sprawdź też: obuwie bezpieczne do prac rolniczych

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.