Kontakt

Dane kontaktowe

PPO PP
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Dworcowa 25

 

Dyrektor

Jadwiga Kwiatkowska

e-mail: jadwiga.kwiatkowska@ppo.pl 

 

Zastępca Dyrektora ds. produkcji

Kamila Kołodziej

tel. +48 780 590 216

tel. +48 77 404 94 68

e-mail: kamila.kolodziej@ppo.pl 

 

Zastępca Dyrektora ds. sprzedaży

Laura Reczek

tel. +48 77 404 94 53

tel. +48 692 283 310 

e-mail: laura.reczek@ppo.pl

 

Sekretariat:

tel. +48 77 404 94 40

fax +48 77 404 94 41
e-mail: sekretariat@ppo.pl

 

Kadry:

Joanna Gorgosch- Specjalista ds. Kadrowych i Ekonomicznych

tel. +48 780 590 215

e-mail: kadry@ppo.pl 

 

Księgowość:

Anna Skawińska- Główna Księgowa

tel. +48 77 404 94 42

e-mail: anna.skawinska@ppo.pl 

 

Dział Sprzedaży i Handlu:

Dawid Krysztofczyk - p.o. Kierownik ds. Sprzedaży i Handlu

tel. +48 506 784 956

e-mail: dawid.krysztofczyk@ppo.pl        

 

Mariola Pałek - Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 75

e-mail: mariola.palek@ppo.pl

 

Patrycja Radosz - Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 50

e-mail: patrycja.radosz@ppo.pl - ZAMÓWIENIA/ OBSŁUGA KLIENTA

 

Monika Kaniak - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 53

e-mail: monika.kaniak@ppo.pl - ZAMÓWIENIA / OBSŁUGA KLIENTA

 

Alina Nieckula- Specjalista ds. Sprzedaży

tel.  +48 77 404 94 53

e-mail: alina.nieckula@ppo.pl - ZAMÓWIENIA/ OBSŁUGA KLIENTA

 

SKLEP INTERNETOWY

e-mail: e-sklep@ppo.pl 

tel. +48 514 100 891 

                                   

Dział Produkcji:

Wydział 1

Damian Kwoczała- Kierownik Wydziału 1

tel. +48 506 811 155

tel. +48 77 404 94 48

e-mail: damian.kwoczala@ppo.pl 

Wydział 2

Sylwester Płuciennik- Kierownik Wydziału 2

tel. +48 506 811 181 

te. +48 77 404 94 48

e-mail: sylwester.pluciennik@ppo.pl 

 

Dział Technologiczny:

Technolog- Grzegorz Lachman

tel. +48 77 404 94 68

e-mail: grzegorz.lachman@ppo.pl 

 

Dział Zaopatrzenia:

Maciej Hajdo- Kierownik Działu Zaopatrzenia

tel. +48 664 929 589

tel. +48 77 404 94 78

e-mail: maciej.hajdo@ppo.pl 

 

Dział Mechaniczny

Dariusz Bogdoł- Główny Mechanik

tel. +48 506 768 912 

e-mail: mechaniczny@ppo.pl

 

Dział BHP i PPOŻ:

Małgorzata Smykała- Specjalista ds. BHP i PPOŻ

tel. +48 506 768 831

e-mail: malgorzata.smykala@ppo.pl 

 

Dział Reklamacji

e-mail: reklamacje@ppo.pl

 

GODZINY OTWARCIA:

Od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 15.00
Magazyn od godz. 7.30 do 14.30

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.