Kontakt

Dane kontaktowe

PPO PP
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Dworcowa 25

 

Dyrektor:

Mateusz Magdziarz

e-mail: sekretariat@ppo.pl

 

Sekretariat:

Dajana Bombelka- Asystentka ds.  Zarządzania Administracją

tel. +48 77 404 94 40

tel. +48 780 590 214

fax +48 77 404 94 41
e-mail: sekretariat@ppo.pl

 

Kadry:

Joanna Gorgosch- Specjalista ds. Kadrowych i Ekonomicznych

tel. +48 780 590 215

e-mail: kadry@ppo.pl 

 

Księgowość:

Anna Skawińska- Główna Księgowa

tel. +48 77 404 94 74

e-mail: anna.skawinska@ppo.pl 

 

Dział Sprzedaży i Handlu:

Laura Reczek - Kierownik Działu Sprzedaży i Handlu

tel. +48 77 404 94 53

tel. +48 692 283 310 

e-mail: laura.reczek@ppo.pl

 

Joanna Kusz - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 70

e-mail: joanna.kusz@ppo.pl - ZAMÓWIENIA / OBSŁUGA KLIENTA

 

Brygida Hordyjewska - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 50

e-mail: brygida.hordyjewska@ppo.pl - ZAMÓWIENIA / OBSŁUGA KLIENTA

 

Mariola Pałek - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 75

e-mail: mariola.palek@ppo.pl

 

Natalia Stróżyk - Specjalista ds. Sprzedaży 

tel. +48 77 404 94 50

e-mail: natalia.strozyk@ppo.pl - ZAMÓWIENIA / OBSŁUGA KLIENTA

 

Monika Kaniak - Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 77 404 94 53

e-mail: monika.kaniak@ppo.pl - ZAMÓWIENIA / OBSŁUGA KLIENTA

 

Justyna Radziej- Specjalista ds. Przetargów

tel. +48 780 590 213

tel. +48 77 404 94 53

e-mail: justyna.radziej@ppo.pl 

 

SKLEP INTERNETOWY

e-mail: e-sklep@ppo.pl 

tel. +48 514 100 891 

 

Przedstawiciele Handlowi:

Dawid Krysztofczyk 

Województwa: lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie,
wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie

tel. +48 506 784 956

e-mail: dawid.krysztofczyk@ppo.pl

 

Dawid Urbańczyk 

Województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie,
małopolskie, podkarpackie, lubelskie

tel. +48 506 784 950

e-mail: dawid.urbanczyk@ppo.pl

 

Dział Marketingu i Reklamy:

Beata Chabraszewska - Specjalista ds. marketingu/ Rzecznik Prasowy

tel. +48 572 068 929

tel. +48 77 404 94 51

e-mail: beata.chabraszewska@ppo.pl 

 

Koordynator Produkcji:

Kamila Kołodziej- Koordynator Produkcji

tel. +48 780 590 216

e-mail: kamila.kolodziej@ppo.pl

 

Dział Produkcji:

Wydział 1

Damian Kwoczała- Kierownik Wydziału 1

tel. +48 506 811 155

e-mail: damian.kwoczala@ppo.pl 

Wydział 2

Sylwester Płuciennik- Kierownik Wydziału 2

tel. +48 506 811 181 

e-mail: sylwester.pluciennik@ppo.pl 

 

Dział Technologiczny:

Marcin Jarmołowicz-  Technolog 

tel. +48 77 404 94 49

e-mail: marcin.jarmolowicz@ppo.pl 

 

Dział Zaopatrzenia:

Adriana Bogdoł - Kierownik Działu Zaopatrzenia 

tel. +48 664 929 589

tel. +48 77 404 94 45

e-mail: adriana.bogdol@ppo.pl

 

Dział Mechaniczny

Dariusz Bogdoł- Główny Mechanik

tel. +48 506 768 912 

e-mail: mechaniczny@ppo.pl

 

Dział BHP i PPOŻ:

Małgorzata Smykała- Specjalista ds. BHP i PPOŻ

tel. +48 506 768 831

e-mail: malgorzata.smykala@ppo.pl 

 

Dział Reklamacji

e-mail: reklamacje@ppo.pl

 

GODZINY OTWARCIA:

Od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 15.00
Magazyn od godz. 7.30 do 14.30

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.