Katalogi

Ulotka - Obuwie bezpieczne do prac rolniczych

Obuwie bezpieczne ma za zadanie zapewnić niezawodną ochronę stopom. Obuwie bezpieczne posiada szereg właściwości, dlatego też powinno się je wybierać uwzględniają warunki pracy. Tego typu obuwie przeważnie znajduje zastosowanie do prac rolniczych tam gdzie wykonywana jest praca w warunkach polowych. Jak wiadomo w obrębie gospodarstwa wiejskiego powinno się przestrzegać przepisów BHP. Dlatego też warto zainwestować w obuwie bezpieczne, które jest jednym z podstawowych elementów ochrony indywidualnej.

Obuwie bezpieczne z poliuretanu

Przy pracach rolniczych obuwie bezpieczne jest w stanie zapewnić pracownikowi komfort i należyte bezpieczeństwo podczas prac wykonywanych w terenie. Buty bezpieczne wykonane z poliuretanu to nowoczesne rozwiązanie mające bezpośredni wpływ na polepszenie komfortu pracy. Dzięki mikropęcherzykom powietrza w strukturze poliuretanu gwarantują bardzo dobre właściwości termiczne. Jako doskonały izolator zapobiegają przegrzewaniu, a także wychładzaniu stóp nawet w wilgotnym i zimnym środowisku pracy. Jednak to nie jedyne zalety obuwia bezpiecznego wykonanego z poliuretanu. Jest to rodzaj obuwia dedykowany do różnych branż, bardzo często wybierane właśnie do prac rolniczych, polowych, przede wszystkim do pracy w trudnych warunkach. Obuwie bezpieczne do prac rolniczych to przede wszystkim kolekcja butów wykonanych całotworzywowo z poliuretanu. Ten rodzaj obuwia wykazuje doskonałą izolację termiczną, odporność na bakterie i drobnoustroje. Posiada antypoślizgową podeszwę klasy SRC oraz głęboki protektor zapewniający stabilność na różnych podłożach.

Obuwie bezpieczne do prac rolniczych - PL 2019


Sprawdź też: obuwie białe dla przemysłu spożywczego

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.