O firmie

Potencjał technologiczny

Na rynku obuwia bezpiecznego wyróżnia nas to, że jesteśmy przedsiębiorstwem innowacyjnym. Wprowadzamy nowatorskie rozwiązania z zakresu produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego oparte o najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie dysponujemy sześcioma liniami technologicznymi do produkcji obuwia przy zastosowaniu różnych nowoczesnych technologii: bezpośredniego dwustopniowego wtrysku poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego PU/TPU, bezpośredniego dwustopniowego wtrysku poliuretanu o podwójnej gęstości PU/PU, bezpośredniego wtrysku poliuretanu na bieżnik gumowy PU/Guma oraz nowoczesną linią technologiczną do produkcji obuwia całotworzywowego z poliuretanu.

Zakupione w ostatnich latach linie technologiczne są najnowszymi tego typu liniami technologicznymi w kraju. Zapewniają pełną automatyzację produkcji oraz umożliwiają całkowitą kontrolę poszczególnych cykli produkcyjnych. Sterowanie komputerowe gwarantuje powtarzalność wykonania i wysoki stopień niezawodności produktu. Charakteryzują się ogromną precyzją wszystkich wykonywanych czynności, co gwarantuje najwyższą jakość i dokładność produkcji.

Całe oprzyrządowanie towarzyszące: wtryskarki, roboty, agregaty to najnowsze modele tego typu urządzeń w Europie. Nowoczesny potencjał i wysoka wydajność urządzeń umożliwiają nam zapewnienie ilości produkcji adekwatne do potrzeb klienta. Nasze moce produkcyjne przekraczają milion par obuwia rocznie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.