O firmie

Badania i rozwój

Na rynku krajowym wyróżnia nas to, że jesteśmy przedsiębiorstwem innowacyjnym. Dbamy ciągle o to, by unowocześniać naszą produkcję i stale dopasowywać ją do rosnących wymagań użytkowników. Nieustannie poszukujemy, testujemy i wprowadzamy nowoczesne technologie i rozwiązania. Działalność badawczo-rozwojowa mocno związana jest ze strategią firmy. W szczególności ukierunkowana jest na rozszerzanie oferty obuwia oraz zwiększanie jego atrakcyjności. Wynika to z faktu, iż zróżnicowanie warunków pracy sprawia, że nie ma uniwersalnego obuwia mogącego znaleźć zastosowanie na każdym stanowisku pracy. Inwestując w nowoczesne technologie chcemy umożliwić Państwu dobór najwłaściwszego obuwia. Każda z stosowanych technologii posiada cechy wyróżniające ją na tle innych.

Dlatego jako jedyny producent obuwia bezpiecznego i zawodowego w Polsce posiadamy w ofercie obuwie produkowane przy zastosowaniu pięciu różnych nowoczesnych technologii. W porozumieniu z renomowanymi dostawcami materiałów i technologii poszukujemy nowych materiałów i rozwiązań łącząc standardy z nowatorstwem tak, by zapewnić użytkownikom obuwia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Pozwala nam to stale podwyższać jakość oraz walory użytkowe i ochronne naszej oferty. Prowadzone badania zaowocowały wprowadzeniem obuwia na dwuwarstwowej podeszwie z poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego PU/TPU oraz innowacyjnej oferty obuwia z podnoskami kompozytowymi oraz całotworzywowych butów z poliuretanu. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.