Kontakt

Dane kontaktowe

PPO PP
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Dworcowa 25

 

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybutorów.

 

Sekretariat:
tel. +48 77 404 94 40
fax +48 77 404 94 41
e-mail: sekretariat@ppo.pl

 

Dział Marketingu i Sprzedaży:

Kierownik

Pracownicy

  • Joanna Kusz
    tel. +48 77 404 94 70,
    e-mail: joanna.kusz@ppo.pl - ZAMÓWIENIA
  • Brygida Hordyjewska
    tel. +48 77 404 94 50,
    e-mail: brygida.hordyjewska@ppo.pl - ZAMÓWIENIA
  • Mariola Pałek
    tel. +48 77 404 94 75,
    e-mail: mariola.palek@ppo.pl
  • Laura Adamska - ZAPYTANIA OFERTOWE 
    tel: +48 514 100 891
    e-mail: laura.adamska@ppo.pl

 

Dział eksportu:

Zastępca Dyrektora ds Aktywacji Sprzedaży

  • Krzysztof Klimek
    tel: +48 77 404 94 63
    tel kom: +48 514 100 086
    e-mail: krzysztof.klimek@ppo.pl, k.klimek@ppo.pl

Pracownicy

  • Anna Sołtysek
    tel: +48 77 404 94 51
    e-mail: anna.soltysek@ppo.pl, office@ppo.pl

 

Sekcja Zaopatrzenia i Importu

tel. +48 77 404 94 45, +48 77 404 94 60

 

Księgowość

tel. +48 77 404 94 71

 

Dział Mechaniczny

tel. +48 77 404 94 47, e-mail: mechaniczny@ppo.pl

 

GODZINY OTWARCIA:

Od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 15.00
Magazyn od godz. 7.30 do 14.30

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.